Site Loader

Apple Music przychodzi do głośników Amazon Echo

Jest dużo głośników bezprzewodowych, natomiast jeśli chcesz użyć polecenia głosowego do odtwarzania muzyki Apple, dostępna jest tylko jedna opcja: HomePod. To się wkrótce zmieni, z możliwością grania w Apple Music na głośnikach Echo

Muzyka zawsze była jedną z najpopularniejszych funkcji Alexy i dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, że Apple Music będzie dostępna na urządzeniach Echo od 17 grudnia.

Klienci będą mogli poprosić Alexę o granie swoich ulubionych utworów, wykonawców i albumów – lub dowolnej listy odtwarzania stworzonej przez redaktorów Apple Music z całego świata, obejmującej wiele działań i nastrojów. Klienci będą mogli również poprosić Alexę o strumieniowe stacje radiowe stworzone przez ekspertów, skupione na popularnych gatunkach, takich jak hip-hop, dekady, takie jak lata 80., a nawet muzyka z całego świata, jak K-Pop. Poproś Alexę, aby zagrała Beats 1, by usłyszeć globalny livestream Apple Music, w tym dogłębne wywiady z artystami – całkowicie bez reklam.

Obiekt jest dodawany jako umiejętność Alexa. Gdy będzie dostępna, po prostu dodasz umiejętność Muzyka Apple w aplikacji Alexa, a następnie połączysz swoje konto Apple Music. Potem będziesz mógł użyć polecenia w stylu “Alexa, poprosić Apple Music, aby zagrał …”

Amazon oferuje gamę głośników Echo, od Dot (obecnie znacznie obniżonej) do Echo Plus. Firma nie mówi, czy Apple Music będzie współpracować z innymi głośnikami z obsługą Alexa. Byłaby to fantastyczna wiadomość, gdyby tak było, ponieważ obejmują one oferty renomowanych firm audio, takich jak Sonos, Bose i Harmon Kardon.

[kkstarratings]