Site Loader

Jesteś użytkownikiem iPhone 7? Czy kiedykolwiek napotkałeś jakiś problem ze swoim urządzeniem? Jeśli nie, masz szczęście. W każdym razie uważaj na „chorobę pętli w iPhone 7” Jest to specyficzny problem techniczny, który dotyka najczęściej użytkowników iPhone 7. Problem tkwi w układzie Audio IC Twojego urządzenia. Rezultatem będzie to, że osoba nie będzie mogła słyszeć Cię podczas rozmowy. Bardzo prosto jest sprawdzić uszkodzenie przez włączenie dyktafonu w telefonie – jeśli wystąpi błąd wina leży 100% w układzie. Problem można rozwiązać, wysyłając urządzenie do naszego serwisu RepairLab.pl, wymieniając układ audio IC, który jest na płycie głównej Twojego iPhone’a.

Objawy uszkodzonego układu AudioIC

Objawy pogarszają się z czasem, ponieważ układ scalony nadal się odrywa, ale na początku użytkownicy zgłaszają sporadyczne, błąd podczas włączenia dyktafonu i szarą ikonę głośnika podczas połączeń telefonicznych. W miarę postępu choroby telefon może się zawiesić, wyświetlając logo Apple na starcie, stąd nazwa „choroba pętli”.

  • Błąd nagrywania iPhone 7 po włączaniu aplikacji dyktafon

  • Szara ikona głośnika iPhone 7 w trybie głośnomówiącym

  • Boot loop – iPhone zawiesza się na logo Apple podczas włączenia.

Jak widać uszkodzenie układu Audio ma wiele objawów i bardzo szybko w łatwy sposób można je zdiagnozować. Jeśli posiadasz urządzenie z takim problemem wyślij je do naszego serwisu iPhone RepairLab.pl Zajmujemy się serwisowaniem Apple już od 6 lat, posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie.

[kkstarratings]