Site Loader

Chcesz przeglądać prezentacje na swoim iOS, ale jest jeden problem: wszystkie pliki ppt znajdują się na Twoim komputerze. Jak je zaimportować na swoje urządzenie?

Nie martw się; to całkiem proste. Jeśli chodzi o wymagania, potrzebujesz iTunes i aplikacji iOS, która obsługuje pliki ppt. Osobiście uważam, że Keynote firmy Apple i program PowerPoint firmy Microsoft są całkiem dobre w przenoszeniu plików ppt z komputera na iPhone / iPad lub odwrotnie.

Co więcej, proces jest taki sam dla komputerów Mac i Windows PC. Więc nie ma znaczenia, który komputer masz; z łatwością będziesz mógł importować swoje pliki. Postępuj zgodnie z instrukcjami, gdy przeprowadzę Cię przez szybki przewodnik!

Jak przesyłać dokumenty / pliki PPT z komputera na iPhone lub iPad

  • Krok 1. Po pierwsze, musisz podłączyć urządzenie z systemem iOS do komputera i uruchomić iTunes.
  • Krok 2. Teraz kliknij ikonę małego urządzenia w lewym górnym rogu ekranu.

  • Krok 3. Następnie kliknij Udostępnianie plików na pasku bocznym → Kliknij ikonę aplikacji Keynote i naciśnij Dodaj.

  • Krok 5. W następnej kolejności musisz przejść do pliku PPT, który chcesz przesłać do urządzenia, i ponownie kliknąć Dodaj.

Wreszcie możesz otworzyć aplikację Keynote na urządzeniu z systemem iOS → kliknij kartę Przeglądaj na dole → dotknij opcji Na moim iPhone / iPad → dotknij Keynote → Teraz, powinien wyświetlić folder prezentacji.

Przesyłanie plików PPT z urządzenia iOS do komputera

  • Krok 1. Podłącz urządzenie do komputera i otwórz iTunes.
  • Krok 2. Teraz kliknij ikonę urządzenia → Udostępnianie plików → Keynote.
  • Krok 3. Następnie wybierz plik i kliknij Zapisz.
  • Krok 4. Następnie wybierz lokalizację i naciśnij Zapisz.

To szybki sposób eksportowania lub importowania plików ppt między telefonem iPhone a komputerem. Po włączeniu usługi iCloud na wszystkich urządzeniach dane są bezproblemowo synchronizowane. Jednak nie każdy korzysta z usługi chmury firmy Apple i to jest przydatna metoda.

[kkstarratings]