Site Loader

Apple podczas premiery iPhone 11, 11 pro oraz 11 Pro Max, udowodniło że można posiadać profesjonalny aparat fotograficzny w telefonie. Funkcje takie jak selfie 4K i tryb nocny zyskują dużą sympatią zarówno od fanów, jak i profesjonalistów. I słusznie, ponieważ zdjęcia wyglądają znakomicie. Aplikacja aparatu fotograficznego ma również kilka naprawdę fajnych filtrów. Nie tylko poprawiają jakość zdjęć, ale także dodają wiele zabawnych elementów do miksu. Jeśli więc chcesz używać filtrów aparatu w telefonie iPhone 11, 11 Pro lub 6,5-calowym iPhonie o nazwie 11 Pro Max, rzuć okiem na szybką instrukcję!

Jak dodawać filtry do zdjęć na telefonie iPhone 11, 11 Pro lub 11 Pro Max

  • Krok 1. Uruchom aplikację Aparat na telefonie iPhone z serii 11.
  • Krok 2. Teraz sprawdź małą strzałkę skierowaną w górę w górnym środkowym rogu. Stuknij w to. Możesz też przesunąć palcem w górę w wizjerze, aby wyświetlić pasek narzędzi aparatu.
  • Krok 3. Następnie dotknij ikony filtra, która wygląda jak trzy kolorowe koła.
  • Krok 4. Następnie przesuń filtry, aby wybrać fajny dla swojego ujęcia. Następnie naciśnij przycisk migawki, aby zrobić zdjęcie.

W ten sposób możesz dodać fajny filtr do swojego zdjęcia nawet przed zrobieniem zdjęcia na iPhonie.

Ale co się stanie, jeśli później zmienisz zdanie i zechcesz użyć innego filtra z tym samym zdjęciem? Jest też sposób, aby to zrobić.

Jak zmienić filtr po wykonaniu zdjęć na telefonie iPhone z serii 11

  • Krok 1. Otwórz aplikację Zdjęcia, a następnie znajdź zdjęcie, w którym chcesz zmienić filtr.
  • Krok 2. Teraz dotknij Edytuj.
  • Krok 3. Następnie dotknij ikonę filtra i wybierz żądany filtr. Kiedy wszystko będzie w porządku, dotknij Gotowe, aby zakończyć.

Sprawdź nasze inne poradniki:
[kkstarratings]