Site Loader

Instagram pozwala nie tylko ustawić konto na prywatne, ale także ukryć historie Instagram przed dowolną osobą wśród znajomych. Najlepszą rzeczą w tej funkcji jest to, że pozwala ona ukryć posty przed niektórymi znajomymi, bez konieczności ich blokowania całkowicie.

Warto zauważyć, że ukrywanie swojej historii przed kimś jest inne niż ich blokowanie. Na przykład osoba, której przestałeś przeglądać swoje historie, będzie nadal widzieć Twój profil i posty; w przeciwieństwie do zablokowanych.

Jak ukryć relacje Instagram przed znajomym?

  • Krok 1. Uruchom aplikację Instagram na swoim iPhonie → Stuknij w zakładkę profilu w prawym dolnym rogu → → następnie kliknij menu w prawym górnym rogu (trzy poziomek kreski) → Teraz, stuknij ikonę koła zębatego. (Ustawienia) na dole po prawej stronie.
  • Krok 2. Następnie stuknij Prywatność i bezpieczeństwo Ustawienia relacji → a następnie kliknij w Ukryj relacje przed
  • Krok 4. Na koniec musisz wybrać osoby, z których chcesz ukryć swoją historię → Na końcu dotknij Gotowe w prawym górnym rogu.

Aby anulować ukrywanie story na Instagram musisz powielić od początku wszystkie kroki oraz odznaczyć daną osobę i kliknąć Gotowe.

[kkstarratings]