Site Loader

Jak ustawić Apple Pay na iPhone

Jeśli masz jeden z najnowszych modeli iPhone’a lub iPada, a nawet Apple Watch, możesz skorzystać z Apple Pay. Wystarczy wykonać poniższe kroki, aby skonfigurować i używać Apple Pay na swoim urządzeniu Apple.

  1. Otwórz na swoim iPhonie Portfel. Jeśli używasz iPada, przejdź do Ustawień, a następnie do Portfela i Apple Pay.
  2. Naciśnij Dodaj kartę kredytową lub debetową.
  3. Jeśli masz już obsługiwaną kartę kredytową lub debetową podłączoną do iTunes, wprowadź kod zabezpieczający karty. Możesz też użyć aparatu do przechwycenia informacji o karcie kredytowej, debetowej lub sklepowej. Może być wymagane wypełnienie wszelkich dodatkowych wymaganych informacji.
  4. Wybierz Dalej. Twój wybrany bank sprawdzi następnie informacje i zdecyduje, czy możesz dodać swoją kartę do Apple Pay. Mogą poprosić o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania konta.
  5. Możesz zweryfikować swoją kartę w dowolnym momencie po jej dodaniu. Po prostu wróć do Portfela na iPhonie lub do aplikacji Wallet i Apple Pay na iPadzie i postępuj zgodnie z instrukcjami.
  6. Po zweryfikowaniu karty bankowej wybierz Dalej. Następnie możesz zacząć korzystać z Apple Pay.

Aby zapłacić za pomocą Apple Pay przy użyciu wybranej domyślnej karty bankowej, trzymaj górę telefonu iPhone w odległości 2,5 cm od czytnika zbliżeniowego, trzymając palec na Touch ID bez naciskania go.

[kkstarratings]