Site Loader

„Animoji” to jedna z najczęściej omawianych funkcji iPhone’a X i iPhone’a 2018. A biorąc pod uwagę, jak ekscytujące jest emoji animowane, zasługuje na wiele wyróżnień. Jestem pewien, że wielu iPhone’ów, a nawet użytkowników Androida, chętnie skorzysta z tej doskonałej funkcji. Na szczęście istnieje sposób, aby uzyskać Animojis nie tylko na dowolnym iPhonie, ale także na urządzeniu z Androidem.

Poznaj aplikację o nazwie „SUPERMOJI”, która umożliwia korzystanie z Animojis na dowolnym telefonie iPhone. Aby być bardziej precyzyjnym, możesz pobrać Animojis na iPhone’a 5s, 6/6 Plus, iPhone 6s / 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus. Inną godną uwagi cechą tej aplikacji jest to, że działa również z iPadem.

Jak włączyć Animoji na iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 (s), 6 (s) Plus, iPhone SE lub iPhone 5s i urządzeniu z Androidem

SUPERMOJI nie jest w stanie śledzić Twojej twarzy tak doskonale, jak Animojis, co pozwala w pełni wykorzystać aparat TrueDepth.
Zamiast aparatu TrueDepth, ta aplikacja wykorzystuje standardowy aparat telefonu, który pomaga uchwycić drobne ruchy twarzy w czasie rzeczywistym.
Aplikacja oferuje niemal ten sam zakres animojis, które istnieją na flagowych telefonach Apple. To znaczy, możesz wypróbować kilka emotikonów, takich jak pies, kot, robot i wiele innych. To nie wszystko; oferuje także kilka fajnych filtrów i efektów.

  • Krok 1: Najpierw pobierz SUPERMOJI na swoje urządzenie. Aplikacja jest darmowa
  • Krok 2: Teraz uruchom aplikację i pozwól jej uzyskać dostęp do kamery i mikrofonu.

  • Krok 3: Następnie musisz wybrać maskę, której chcesz użyć. Sprawdź wiele dostępnych opcji i wybierz jedną którą chcesz używać.

Krok 5: Po nagraniu wideo masz możliwość udostępnienia go na Facebooku, Messenger, Instagram. Aby to zrobić, stuknij w medium, za pomocą którego chcesz udostępnić swój film → napisz fajną wiadomość i udostępnij ją.

Nie zapomnij sprawdzić przycisku Zapisz, aby zapisać film w Rolce z aparatu. Po zapisaniu go w bibliotece możesz użyć narzędzi do edycji, aby dostroić wideo i udostępnić go w mediach społecznościowych lub udostępnić za pośrednictwem poczty e-mail lub nawet aplikacji Wiadomości.

[kkstarratings]