Site Loader

Nowa aplikacja Compass na Apple Watch pomoże Ci znaleźć drogę bez potrzeby Wi-Fi lub łączności komórkowej. Dzięki niej zawsze odnajdziesz właściwą drogę.

Często ludzie potrzebują kompasu, aby znaleźć właściwy kierunek. Najczęściej kompasy są używane przez podróżników, ale każdy może wymagać kompasu w dowolnym momencie. Inni producenci smartwatchów już od dłuższego czasu oferują funkcję kompasu, a Apple w końcu dołączyło do modowej wersji z Apple Watch Series 5.

Jak korzystać z aplikacji Compass w Apple Watch Series 5

  • Krok 1. Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację Compass ikona Compass w zegarku Apple Watch.

Po otwarciu aplikacji przekonasz się, że aplikacja kompasu pokaże ci kierunek, w który wskazuje góra zegarka, az drugiej strony, twój kierunek pojawi się w lewym górnym rogu.

Uwaga: Ta aplikacja domyślnie używa północy magnetycznej, chociaż można ją zmienić na prawdziwą północ. Aby więc zmienić północ z magnetycznej na prawdziwą, musisz otworzyć „Ustawienia” w Apple Watch Series 5, a następnie nacisnąć menu „Kompas”. Na koniec włącz opcję „Użyj prawdziwej północy”.

  • Krok 2. Po wybraniu odpowiedniej północy zgodnie z twoim wyborem, musisz trzymać zegarek płasko, aby ustawić krzyżyk na środku kompasu, aby uzyskać jak najdokładniejszy wynik.

W tym kroku musisz obrócić Cyfrową Koronę w górę, aby zobaczyć swoją wysokość, nachylenie i współrzędne.

Jak zezwolić kompasowi na dostęp do Twojej lokalizacji w Apple Watch Series 5

  • Krok 1. otwórz „Ustawienia” swojego Apple Watch
  • Krok 3. Tutaj musisz dotknąć opcji „Usługi lokalizacji” i na koniec wybrać menu „Kompas”.

Aby więc korzystać z kompasu w Apple Watch Series 5, musisz wykonać powyższe kroki. Wspomnieliśmy o najprostszym sposobie korzystania z aplikacji Compass w Apple Watch. Omówiliśmy każdy krok w szczegółowy sposób, abyś mógł bez problemu korzystać z kompasu.

[kkstarratings]