Site Loader

Bezprzewodowe ładowanie w końcu dotarło do iPhone’a X, XS, XR, 8 Plus i 8. Ponieważ nowe smartfony Apple obsługują standard bezprzewodowego ładowania Qi, wystarczy znaleźć wydajną ładowarkę indukcyjną, aby szybko i wygodnie naładować urządzenie. Zebraliśmy najlepsze ładowarki bezprzewodowe dla iPhone X, XS, XR, 8 Plus i 8.

Podczas szukania ładowarek indukcyjnych upewniłem się, że są w pełni zdolne do ładowania urządzenia z dużą szybkością i wymaganym bezpieczeństwem. Przejdźmy zatem do porównania.

#1. Samsung Fast Charge

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Ładowarka indukcyjna samsunga ma możliwości szybkiego ładowania smartfona. Bezprzewodowa ładowarka ma imponujący design i mocną obudowę. Zapewnia niezbędne zabezpieczenie urządzenia przed zagrożeniami takimi jak zwarcie. Istnieje wielokolorowy wskaźnik LED pokazujący aktualny stan naładowania, dzięki czemu łatwiej jest wiedzieć, kiedy nadszedł odpowiedni czas na usunięcie iPhone’a. Możesz wybrać tę bezprzewodową ładowarkę w dwóch kolorach: biały i czarny szafir.

#2. Spigen Essential F300W

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz w Spigen Essential F300W, jest imponująca konstrukcja stojaka, która pozwala na komfortową interakcję ze smartfonem, gdy jest ładowany. Ta bezprzewodowa ładowarka jest w pełni kompatybilna z urządzeniami obsługującymi Qi. Jest wyposażona w 3 cewki, które oferują szeroki obszar ładowania; dzięki czemu wygodniej jest umieścić urządzenie w celu płynnego ładowania.

Minimalna powierzchnia podstawy jest wsparta solidną konstrukcją, która wytrzyma upadki. Dołączony wskaźnik LED pokazuje stan ładowania. Czarne podkładki zapewniają, że bezprzewodowa ładowarka pozostaje stabilna.

#3. mophie Charge Force

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Mophie Charge Force doskonale radzi sobie z ładowaniem indukcyjnym urządzenia z dużą prędkością. Dzięki doskonałej funkcji ładowania Qi, skutecznie ładuje iPhone’a. Dzięki zgrabnej zabudowie wytrzymuje regularne zużycie.

Podkładka ładująca zapewnia wymaganą ochronę urządzenia przed zwarciem. Miękka powierzchnia zapewnia, że iPhone pozostanie stabilny na swoim miejscu. Niewielka konstrukcja sprawia, że wygodniej jest nosić podkładkę.

#4. Belkin Boostup Bold 10W QI

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Bezprzewodowa podkładka do ładowania firmy Belkin ma niezwykle kompaktową konstrukcję, która wygodnie znajdzie bezpieczne miejsce na biurku. Trwała konstrukcja sprawia, że jest trwałym towarzyszem Twojego urządzenia. 1 wzmacniacz jest wystarczająco dobry, aby wypompować urządzenie z przyzwoitą prędkością.

Dzięki miękkiej powierzchni zapobiega zadrapaniom, a także nie pozwala na poślizg. Kontrolka LED informuje, czy urządzenie iPhone ładuje się i kiedy jest w pełni naładowane. Ponadto jest wyposażony w adapter  i kabel micro-USB-na-USB, aby umożliwić bezpieczniejsze zasilanie urządzenia.

#5. Samsung Bezprzewodowa Ładowarka DUO PAD Czarna

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Bezprzewodowa ładowarka Duo obsługuje ulepszone funkcje szybkiego ładowania bezprzewodowego 2.0. Ładuje telefon szybciej niż poprzednie bezprzewodowe ładowarki Samsung. Istnieją dwa odrębne obszary ładowania, dzięki czemu można łatwo ładować dwa telefony, telefon i zegar Galaxy lub dowolną inną konfigurację, której potrzebujesz. Ponieważ jest on zaprojektowany pod kątem kompatybilności z Qi, ta ładowarka ułatwia ładowanie innych urządzeń bez użycia innego gniazda. Zasadniczo, jeśli Twoje urządzenie może być ładowane bezprzewodowo, najprawdopodobniej działa ono w bezprzewodowej ładowarce sieciowej.

#6. Xiaomi ZMI QC Fast Charger

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

ZMI Wireless Charger – ładowarka indukcyjna. Ładowarka bezprzewodowa ZMI do ładowania indukcyjnego Urządzenie wielofunkcyjne 10W Quick Charge Inteligentna identyfikacja Szklany panel 2.5D Powłoka ze stopu aluminium Zerwij z przewodami Jak powszechnie wiadomo, coraz bardziej popularne staje się ładowanie bez użytku kabli. Wszystko dzięki coraz to bardziej inteligentnym urządzeniom. Właśnie taki jest sprzęt ZMI wireless charger, czyli ładowarka indukcyjna. Kompatybilne z wieloma urządzeniami Szybkie ładowanie 10W QuickCharge. Ładowarka adoptuje się do różnych modeli i jest w stanie szybko naładować urządzenia takie jak iPhoneX, Samsung s7 lub Xiaomi Mi Mix 2S. Potrzebny jest jedynie smartfon, który wyposażony jest w standard ładowania indukcyjnego Qi. Wystarczy położyć urządzenie na ładowarce, a ona automatycznie zacznie go ładować. Rozpoznawanie obcego przedmiotu Automatyczne wykrywanie niepożądanych przedmiotów i urządzeń. Wykryje klucze, nożyczki, monety. ZMI automatycznie odetnie dopływ prądu i zapobiegnie niebezpieczeństwu. Szklany Panel W ZMI użyto soczewki 2.5D na pokrytym szkłem panelu. Wysoka wytrzymałość zapobiega rysom oraz jest odporna na ciężkie i twarde obiekty. Aluminiowa powłoka Aluminiowa powłoka ładowarki ZMI idealnie rozprasza gromadzące się ciepło.

#7. Allocacoc Bezprzewodowa Ładowarka ALUMINIUM 10W

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

WirelessCharger |Aluminium| 10W 11023BK/WLCGAL Szybka, smukła, bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Obsługuje szybkie ładowanie Qi Bezprzewodowa ładowarka obsługuje szybkie ładowanie Qi, co oznacza, że możesz ładować elektronikę szybciej niż w przypadku większości innych ładowarek. Duża kompatybilność Bezprzewodowa ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami komórkowymi wyposażonymi w funkcję ładowania bezprzewodowego. Moc wyjściowa 10 W. Bezprzewodowa ładowarka ma moc wyjściową 5, 7,5 lub 10 W, automatycznie dostosowując się do najbardziej odpowiedniego ustawienia. Zabezpieczenie przed przeładowaniem Gdy telefon jest naładowany, ładowarka automatycznie przełącza się w tryb zabezpieczenia przed ładowaniem, chroniąc tym akumulator. Korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium Wysokiej jakości aluminiowy korpus sprawia, że ładowarka jest przyjemna w dotyku i nadaje jej solidny wygląd.

#8. Puro Fast Wireless DUAL DOCK QI

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Puro Fast Wireless Dual Dock to uniwersalna stacja bezprzewodowa z ładowaniem indukcyjnym, wykorzystująca indukcję elektromagnetyczną do ładowania urządzeń mobilnych.

Stacja należy do serii akcesoriów Puro wyposażonych w wyjątkową technologię szybkiego ładowania, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym. Fast Charger Technology pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na pełne naładowanie urządzenia.Technologia ładowania indukcyjnego umożliwia ładowanie kompatybilnego urządzenia bez pośredniego połączenia kablem. Aby zasilić energią swoje urządzenie wystarczy położyć je na antypoślizgowej bazie i poczekać do pełnego naładowania baterii.

Dzięki wysokiemu natężeniu (9 V / 1.1 A – 10 W), stacja w niezwykle szybki sposób ładuje telefon umiejscowiony na jej powierzchni. Certyfikat QI wystawiony przez WPC (Wireless Power Consortium) potwierdza zgodność stacji z szybkim ładowaniem bezprzewodowym. W sytuacji, gdy urządzenie nie jest kompatybilne z technologią QI, ładowanie odbywa się ze standardową szybkością ładowania.

#9 Huawei SuperCharge Fast Wireless Charger CP60 – 15W

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Oficjalna ładowarka Huawei SuperCharge została zaprojektowana do bezprzewodowego ładowania twojego Mate 20 Pro z niesamowitą prędkością. Możesz ładować dowolny inny smartfon z normalną prędkością. Ta podstawka do ładowania bezprzewodowego Qi współpracuje ze wszystkimi urządzeniami, które mają wbudowane ładowanie bezprzewodowe, oraz z urządzeniami, które wymagają odbiornika bezprzewodowego Qi (brak w zestawie). Jeśli urządzenie nie ma wbudowanego ładowania bezprzewodowego, możesz kupić odbiornik bezprzewodowy Qi

#10. BASEUS ładowarka indukcyjna WXIX-01

KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ

Ładowarka posiada wyświetlacz LED dzięki czemu widzisz ile procent naładowałeś swoje urządzenie. Mały i wykwintny design, lekki i przenośny w użyciu. Ładowarka posiada funkcje szybkiego ładowania. Bezpieczna odległość ładowania 8 mm, można ładować z dowolną obudową na swoim urządzeniu. Wbudowana sonda indukcyjna jest przystosowana do zapobiegania wysokiej temperaturze. Nadaje się do telefonów komórkowych z funkcją ładowania bezprzewodowego lub wbudowanego pierścienia ładowania bezprzewodowego

[kkstarratings]