Naprawa Face ID iPhone

390,00 

Masz problem z Face ID? Nasza usługa naprawa Face ID iPhone spełni Twoje oczekiwania! Oferujemy profesjonalną naprawę urządzeń Apple. Na wszystkie nasze usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji oraz ferujemy darmową wysyłkę.

Kategoria:

Opis

Usługa naprawa Face ID iPhone jest możliwa kiedy:

  • Twój iPhone nie rozpoznaje twarzy
  • pojawia się komunikat “unieś iPhone nieco wyżej / niżej”
  • funkcja Face ID jest niedostępna

naprawa face id iPhone

“Wykryto problem z aparatem truedepth. Funkcja Face ID została wyłączona”

Bardzo często usterka spowodowana jest uszkodzeniem DOT PROJECTOR w Twoim iPhone. Urządzenie które było narażone na upadek lub zalanie bardzo często spotyka się z tym problemem Face ID. Niestety aby wyeliminować problem konieczne jest wysłanie iPhone do sprawdzonego serwisu którym jest nasz serwis RepairLab.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w naprawie urządzeń Apple a zaufało nam już kilka tysięcy osób.

naprawa face id iPhone

 

MODEL APPLE IPHONE CENA

NAPRAWA FACE ID IPHONE X

390zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE XS

390zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE XR

390zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE XS MAX

390zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 11

450zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 11 PRO

490zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 11 PRO MAX

490zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 12

590zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 12 MINI

590zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 12 PRO

590zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 12 PRO MAX

630zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 13

770zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 13 MINI

770zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 13 PRO

770zł

NAPRAWA FACE ID IPHONE 13 PRO MAX

870zł

NAPRAWA FACE ID IPAD

wycena indywidualna

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta, który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

 

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu, dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

 

Ile trwa naprawa mojego urządzenia?

Czas naprawy urządzenia to około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Na każda nasza naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Po naprawie ekran urządzenia jest sprawdzany przez naszych techników a następnie przekazywany do wysyłki. 

 

Dlaczego warto naprawić Face ID w iPhone?

Face ID to technologia rozpoznawania twarzy wprowadzona przez Apple w swoich urządzeniach mobilnych. Oto kilka powodów, dla których warto używać Face ID:

  1. Szybkość i wygoda: Face ID umożliwia szybkie i łatwe odblokowywanie urządzenia bez konieczności wpisywania hasła czy kodu PIN. Wystarczy spojrzeć na ekran, aby system rozpoznał użytkownika i odblokował urządzenie.
  2. Bezpieczeństwo: Face ID jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów odblokowywania urządzenia. System wykorzystuje zaawansowane algorytmy do rozpoznawania twarzy, dzięki czemu jest bardzo trudny do oszukania. Ponadto, w przeciwieństwie do kodów PIN czy haseł, które można podać przypadkowej osobie, twarz jest unikalnym biometrycznym znacznikiem, który zwykle nie jest łatwy do skopiowania.
  3. Możliwość dostosowania poziomu bezpieczeństwa: W ustawieniach Face ID można dostosować poziom bezpieczeństwa, wybierając, czy chcemy, aby system wymagał spojrzenia na ekran tylko raz, czy kilka razy. Możemy również wybrać, czy chcemy, aby system wyłączał rozpoznawanie twarzy po kilku nieudanych próbach, aby uniemożliwić dostęp do urządzenia osobom trzecim.
  4. Kompatybilność z aplikacjami: Face ID jest zintegrowany z wieloma aplikacjami, co oznacza, że można go używać do autoryzacji płatności, logowania do bankowości internetowej i innych czynności wymagających potwierdzenia tożsamości.
  5. Brak konieczności dotykania ekranu: W dobie pandemii koronawirusa, kiedy higiena jest szczególnie ważna, Face ID pozwala na odblokowywanie urządzenia bez konieczności dotykania ekranu, co może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się wirusa.

 

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.