Site Loader

Jeden z nich pojawi się na wiosnę, a większy model z ulepszonymi specyfikacjami ukaże się w 2023 roku, według szanowanego analityka.

iphone se 2020 review 40

W kwietniu 2020 r. wprowadzono na rynek iPhone’a SE drugiej generacji, niedrogiego modelu o przekątnej 4,7 cala, który zastąpił starego, solidnego iPhone’a 8. Od razu stał się popularny, a fani małych i stosunkowo tanich iPhone’ów od tego czasu czekają na kontynuację. Ci fani być może nie będą musieli dłużej czekać. Według nowego raportu analityka Ming-Chi Kuo, iPhone SE trzeciej generacji zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2022 roku, co jest zgodne z licznymi wcześniejszymi doniesieniami.

Niewiele jest na razie znanych szczegółów, ale najprawdopodobniej możemy spodziewać się mocniejszego procesora (A14 lub A15), 3 GB RAM-u i obsługi 5G. Miejmy nadzieję, że pojawią się też ulepszone aparaty.

I co bardziej intrygujące, Kuo twierdzi, że Apple pracuje jednocześnie nad modelem czwartej generacji, który będzie miał większy ekran i inne ulepszone specyfikacje, i ukaże się w 2023 roku. Wydaje się prawdopodobne, że zostanie on nazwany iPhone SE Plus, chociaż ten projekt jest bardziej spekulacyjny niż nadchodzący model.

W przeszłości krążyły plotki o konstrukcji opartej na iPhonie XR, ale coraz więcej wskazuje na to, że Apple trzyma się starego projektu opartego na iPhonie 8.

Rate this post