Site Loader

Zastanawiasz się, czy iPod touch zostanie zaktualizowany? Możesz nie czekać długo. Mamy wszystkie aktualności dotyczące iPoda touch, w tym potencjalną datę premiery iPoda touch 7, nowe funkcje i wiele więcej.

Po ostatnim uaktualnieniu Apple iPod touch był w lipcu 2015 roku, kiedy to wprowadzono model szóstej generacji. Od tego czasu firma zaprzestała produkcji wszystkich pozostałych iPodów – od lipca 2017 r. Czy iPod touch będzie następny w przypadku braku produkcji? A może Apple w końcu zaktualizuje iPoda touch? Zbadamy wszystkie plotki na temat daty premiery iPoda touch 7.

Jak wiemy z komputerów Mac mini i MacBook Air zaniedbanie przez trzy do czterech lat nie oznacza, że Apple nigdy nie zaktualizuje urządzenia ponownie. Firma zaskoczyła nas w październiku 2018 r – aktualizując mini i Air

Ale czy iPod touch zostanie zaktualizowany, czy też iPod touch zostanie przerwany. Sprawdzamy dowody.

Data wydania iPod touch 7

Czy iPod touch 7 wkrótce się pojawi? Wygląda na to, że może być to prawdą.

Firma Apple złożyła wniosek o rozszerzenie znaku towarowego dla iPoda touch na “Urządzenia ręczne do grania w gry elektroniczne; Przenośne konsole do gier. “Ponieważ iPod touch jest już rozsądnym urządzeniem do grania – dzięki uruchomieniu oprogramowania na iOS – sugeruje to, że Apple robi trochę sprzątania przed uruchomieniem aktualizacji, dla której uważa grę za ważniejsze.

To nie jest jedyna wskazówka, że nowy iPod touch może działać w Apple. Japońska strona internetowa Macotakara zgłosiła w styczniu 2019 r., Że “kilku dostawców Apple” mówi: “Apple może rozwijać iPoda touch (7. generacji), który przejmuje iPoda touch (6. generacji).”

Projekt iPoda touch 7

Nowy iPod touch może przyjąć ten sam, pozbawiony guzików design iPhone’ów 2018.

Model szóstej generacji ma wymiary 58,6 mm na 123,4 mm, podobnie jak w przypadku iPhone’a 6, 6s i iPhone’a SE wycofanych z produkcji. Apple może odchudzić urządzenie dalej, zachowując wyświetlacz 4in, lub może uczynić większe urządzenie bardziej zgodne z iPhone XR.

iPod touch 7 kolorów

iPod touch szóstej generacji ma kolor różowy, srebrny, szary, złoty, niebieski i czerwony (produkt).

Oczekujemy, że nowe modele pojawią się w podobnej kolorystyce, ale potencjalnie możemy zobaczyć ich lustrzane odbicie w iPhone’ie XR, które występuje w kolorach: białym, czarnym, niebieskim, żółtym, koralowym i (produktu) czerwonym.

Funkcje iPoda touch 7 i specyfikacja

IPod touch (szósta generacja) obecnie wykorzystuje układ A8 i koprocesor ruchu M8 znaleziony w iPhone 6 i 6 Plus. Ma 8-megapikselowy tylny aparat z trybem slo-mo i trybem zdjęć seryjnych. Oferuje również wsparcie Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.1. Najwyższy model zakresu obejmuje pamięć 128 GB.

[kkstarratings]