Site Loader

WhatsApp jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Firma będąca własnością Facebooka w 2017 roku wydała funkcję, która pozwala ludziom usuwać własne wiadomości z WhatsApp. Korzystanie z tej funkcji całkowicie usuwa zdjęcia, filmy lub wiadomości z WhatsApp, co oznacza, że nikt, łącznie z tobą, nie może zobaczyć tych wiadomości po ich usunięciu. Istnieje jednak sposób, aby zobaczyć usunięte wiadomości na WhatsApp, a my przejdziemy do tego wkrótce. Użyj tej metody na własne ryzyko i tylko wtedy, gdy zobaczysz wiadomości WhatsApp usunięte przez innych, jest to absolutnie niezbędne.

Jak zobaczyć usunięte wiadomości WhatsApp

  • Pobierz i zainstaluj WhatsRemoved + z Google Play.
  • Po pobraniu otwórz aplikację i zakończ konfigurowanie, udzielając dostępu do wszystkich uprawnień, o które prosi aplikacja.
  • Po udzieleniu uprawnień wróć do aplikacji, a teraz zostaniesz poproszony o wybranie aplikacji / aplikacji, w których chcesz zapisać powiadomienia i wykryć zmiany. Z poniższej listy wybierz WhatsApp i dotknij Dalej.
  • Na następnym ekranie dotknij Tak, Zapisz pliki, a następnie dotknij Zezwalaj. To zakończy konfigurację aplikacji i będzie gotowa do użycia.
  • Od tego momentu każde powiadomienie otrzymane w WhatsApp, w tym usunięte wiadomości będą obecne w aplikacji WhatsRemoved +. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację i na górnym pasku wybierz WhatsApp.

Aplikacja występuje tylko na urządzenia Android. Nie występuje na urządzeniach z systemem Apple.

W Google Play natrafiliśmy na wiele aplikacji, ale żadna z nich nie była tak dobra jak WhatsRemoved +. Ta aplikacja dobrze sobie radzi, ale ma zbyt wiele reklam, które możesz usunąć, jeśli chcesz zapłacić jednorazową opłatę.

Sprawdź nasze inne poradniki:
[kkstarratings]