Wymiana Baterii iPhone

190,00 

Oferujemy profesjonalną wymianę uszkodzonej / zużytej baterii w urządzeniu iPhone. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h.

Opis

Bateria w Twoim iPhone trzyma coraz gorzej i krócej mimo standardowego użytkowania? Telefon nieoczekiwanie się wyłącza lub zacina się przy prostych czynnościach? Niestety nic nie trwa wiecznie, a już na pewno nie żywotność baterii 😉

Zużyta bateria to nie tylko krótszy czas pracy na jednym ładowaniu, ale także problemy z wydajnością urządzenia i innymi podstawowymi funkcjami telefonu. Bateria, która ma za sobą czasy swojej świetności nie jest w stanie wystarczająco zasilić podzespołów Twojego smartfona. W takiej sytuacji warto pomyśleć o jej wymianie.

wymiana-baterii-iphone

Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiana baterii iPhone w naszym serwisie. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnie Twoim urządzeniem tak, aby znów działało identycznie jak w dniu jego zakupu. Każda montowana u nas część zostaje poddana testom, aby działała dokładnie tak, jak część OEM (oryginalna) używana do tego samego celu. Jest w 100% sprawna i posiada 6 miesięczną gwarancję obejmującą wszystkie awarie, które mogą występować podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie.

Akumulatory po wymianie mają identyczną żywotność oraz pojemność i są zgodne z oryginałem.

Podczas usługi wymiana baterii iPhone urządzenie jest profesjonalnie rozbierane oraz skręcane.

wymiana baterii iPhone

 

Ile kosztuje wymiana baterii iPhone?
Przedstawiamy cennik wymiany baterii na poszczególne modele Apple iPhone

MODEL IPHONE BEZ KOMUNIKATU Z KOMUNIKATEM

IPHONE 13 PRO MAX

480zł 390zł

IPHONE 13 PRO

450zł 350zł

IPHONE 13

450zł 350zł

IPHONE 13 MINI

410zł 330zł

IPHONE SE 2022

240zł 200zł

IPHONE 12 PRO MAX

360zł 290zł

IPHONE 12 PRO

360zł 290zł

IPHONE 12

360zł 290zł

IPHONE 12 MINI

360zł 290zł

IPHONE SE 2020

240zł 200zł

IPHONE 11 PRO MAX

290zł 240zł

IPHONE 11 PRO

290zł 240zł

IPHONE 11

290zł 240zł

IPHONE XS MAX

280zł 220zł

IPHONE XS

280zł 220zł

IPHONE XR

280zł 220zł

IPHONE X

220zł

IPHONE 8 PLUS

220zł

IPHONE 8

220zł

IPHONE 7 PLUS

220zł

IPHONE 7

220zł

IPHONE 6S PLUS

190zł

IPHONE 6S

190zł

IPHONE 6 PLUS

190zł

 

Dla kogo jest usługa wymiany baterii w iPhone?

Wymiana baterii skierowana jest do osób, których:

  • iPhone wyłącza się np. przy 20% baterii
  • iPhone szybko się rozładowuje
  • w iPhone puchnie bateria
  • iPhone nie chce się włączyć

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę zgłoszoną do naszego serwisu.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

 

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu, dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

 

Ile trwa naprawa mojego urządzenia?

Czas naprawy urządzenia to około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Jeśli bateria jest spuchnięta napraw swoje urządzenie najszybciej jak to możliwe. Używanie iPhone’a z uszkodzoną baterią może doprowadzić do trwałego uszkodzenia urządzenia i może narażać na utratę zdrowia lub życia. 

 

Wymiana baterii iPhone – Dlaczego warto?

Uszkodzona lub zużyta bateria to poważna wada urządzenia i obniżenie poziomu komfortu z jego korzystania. Jest to problem, który powoduje nie tylko krótszy czas pracy na baterii, ale także problemy z wydajnością i utrudnia codzienne korzystanie z iPhone’a. Może też doprowadzić do większych usterek na płycie głównej lub do spuchnięcia baterii. Zwlekanie z naprawą może więc doprowadzić do znacznego zwiększenia kosztów naprawy i/lub do uszczerbku na zdrowiu lub życiu użytkownika.

Zaleca się zatem skorzystanie z profesjonalnego serwisu, który szybko i skutecznie wymieni zużytą baterię, zapewniając bezpieczeństwo, sprawność Twojego urządzenia i jego komfortowe użytkowanie. Podsumowując dlaczego warto wymienić baterię w iPhone? – ponieważ pozwala to na przywrócenie jego pełnej funkcjonalności i sprawi, że telefon będzie działał identycznie jak nowy z pudełka.

 

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.