Wymiana gniazda ładowania iPhone

200,00 

Dzięki naszej usłudze wymiana gniazda ładowania iPhone wyeliminujesz częsty problem w urządzeniach Apple. Jeśli Twój iPhone się nie ładuje to dobrze trafiłeś. Napraw wysyłkowo swoje urządzenie, skorzystaj z usług doświadczonego serwisu.

Opis

Jeśli Twój iPhone się nie ładuje to dobrze trafiłeś! Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w naprawie urządzeń Apple. Mimo że telefony iPhone są produkowane z niezwykłą precyzją i starannością, to niestety nie są one całkowicie odporne na powszechne problemy. Jednym z takich problemów jest brak możliwości naładowania iPhone’a. Jeśli zmagasz się z tym problemem i zastanawiasz się, dlaczego Twój iPhone się nie ładuje, nie musisz się martwić.

Jest kilka podstawowych rzeczy które na początku powinieneś wykluczyć:

  • użyj innego kabla do ładowania razem z wtyczką sieciową
  • spróbuj zresetować urządzenie
  • sprawdź czy w środku gniazda ładowania nie zebrał się kurz i brud

iPhone nie ładuje

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Jeśli powyższe podpowiedzi nie pomogły, będziesz musiał wysłać swoje urządzenie do zaufanego serwisu. Prawdopodobnie konieczna będzie wymiana gniazda ładowania na nowe. Poniżej przedstawiamy cennik wymiany gniazda w naszym serwisie.

MODEL IPHONE CENA

IPHONE 13 PRO MAX

wkrótce

IPHONE 13 PRO

wkrótce

IPHONE 13

wkrótce

IPHONE 13 MINI

wkrótce

IPHONE SE 2022

230zł

IPHONE 12 PRO MAX

450zł

IPHONE 12 PRO

380zł

IPHONE 12

380zł

IPHONE 12 MINI

380zł

IPHONE SE 2020

230zł

IPHONE 11 PRO MAX

350zł

IPHONE 11 PRO

350zł

IPHONE 11

300zł

IPHONE XS MAX

350zł

IPHONE XS

300zł

IPHONE XR

250zł

IPHONE X

250zł

IPHONE 8 PLUS

250zł

IPHONE 8

230zł

IPHONE 7 PLUS

250zł

IPHONE 7

220zł

IPHONE 6S PLUS

220zł

IPHONE 6S

220zł

IPHONE 6 / 6 PLUS

200zł

 

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu, dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

 

Ile trwa naprawa mojego urządzenia?

Czas naprawy urządzenia to około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Na każda nasza naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Po naprawie ekran urządzenia jest sprawdzany przez naszych techników a następnie przekazywany do wysyłki. 

 

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.