Wymiana szybki Apple Watch

450,00 

Oferujemy profesjonalną usługę wymiana zbitej szybki w zegarku Apple Watch. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h.

Opis

Wymiana samej szybki Apple Watch tylko w naszym serwisie! Każda montowana część zostaje poddana testom, aby działała dokładnie tak, jak część OEM (oryginalna) używana do tego samego celu. Bez zadrapań, przebarwień i innych ukrytych wad. Jest w 100% sprawna i posiada 6 miesięczną gwarancję obejmującą wszystkie awarie, które mogą występować podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie. Dzięki naszej usłudze jesteśmy w stanie wymienić samą zbitą szybkę pozostawiając oryginalny wyświetlacz na starym miejscu. Usługa wykonywana jest fabryczną metodą, specjalnymi maszynami dzięki czemu całość zachowuje oryginalną jakość oraz jest idealnie spasowana z korpusem waszego Apple Watch

 

Czy da się wymienić szybkę w Apple Watch?

W naszym serwisie jest to możliwe! Niestety wymiana zbitej szybki w autoryzowanym serwisie Apple jest nie możliwa gdyż należy wymienić cały zegarek na nowy co wiąże ze sobą dużo większe koszty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą.

W naszym serwisie zbita szybka wymieniana jest fabrycznym sposobem refabrykacji. Dzięki specjalnym maszyną jesteśmy w stanie usunąć samo zbite szkło i pozostawić Twój oryginalny ekran na starym miejscu! Nie montujemy zamienników jak inne serwisy. Jest to bardzo ważne gdyż montaż zamiennika uszkadza funkcje płatności zbliżeniowej zegarka! Po naprawie w naszym serwisie zegarek wygląda jak nowy!

 

Ile kosztuje wymiana szybki Apple Watch?

MODEL APPLE WATCH ROZMIAR KOPERTY CENA

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 2

38mm/42mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 3

38mm/42mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 4

40mm/44mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 5

40mm/44mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH SE

40mm/44mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 6

40mm/44mm 450zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH 7

41mm/45mm 600zł

WYMIANA SZYBKI APPLE WATCH SE 2022

40mm/44mm 450zł

 

OD ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ!
Pamiętajcie! Wybierając usługę wysyłkową lub stacjonarną w naszym serwisie macie pewność że wymiana zbitej szybki w Twoim Apple Watch zostanie wykonana z największą starannością oraz najwyższą jakością!

 

 

Dla kogo jest usługa wymiany zbitej szybki / naprawa szybki Apple Watch?

Wymiana zbitej szybki skierowana jest do osób które:

  • posiadają samą zbitą szybkę w zegarku Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5, SE, 6, 7

 

Jakie są wymagania aby móc zrealizować usługę?

  • w urządzeniu musi być sprawny wyświetlacz
  • nie może być przebarwień na wyświetlaczu
  • nie może być pionowych pasków na ekranie
  • w urządzeniu musi być oryginalny wyświetlacz

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę zgłoszoną do naszego serwisu.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

 

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.

Uwaga! Używając Apple Watch z uszkodzona szybka narażamy urządzenie na większe uszkodzenia. Po zbiciu Twój Apple Watch nie jest odporny na wilgoć oraz kontakt z woda. Również pył i kurz który zbiera się w środku wpływa niekorzystnie na elektronikę. Po naprawie zegarek traci fabryczna wodoszczelność. Jeśli chcesz aby Twój Apple Watch nadal służył Ci podczas spędzania wolnego czasu oraz sportów – koniecznie wypełnij formularz naprawy w naszym serwisie RepairLab.