Wymiana zbitej szybki iPhone 13 / 13 pro / 13 mini / 13 pro max

1 000,00 

Oferujemy profesjonalną wymianę samej zbitej szybki w urządzeniu iPhone 13 / 13 pro / 13 mini / 13 pro max. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h.

Opis

Uszkodziłeś szybkę w swoim iPhone 13? Zaufaj najlepszym! Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 7 lat i zaufało nam tysiące klientów.

Każda montowana część zostaje poddana testom, aby działała dokładnie tak, jak część OEM (oryginalna) używana do tego samego celu. Bez zadrapań, przebarwień i innych ukrytych wad. Jest w 100% sprawna i posiada 6 miesięczną gwarancję obejmującą wszystkie awarie, które mogą występować podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie. Dzięki naszej usłudze jesteśmy w stanie wymienić samą zbitą szybkę pozostawiając oryginalny wyświetlacz na starym miejscu. Usługa wykonywana jest fabryczną metodą, specjalnymi maszynami dzięki czemu całość zachowuje oryginalną jakość oraz jest idealnie spasowana z korpusem urządzenia.

 

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 13?

 

MODEL IPHONE ROZMIAR EKRANU CENA

WYMIANA SZYBKI IPHONE 13

6.1″ 1000zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 13 PRO

6.1″ 1000zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 13 MINI

5.4″ 1000zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 13 PRO MAX

6.7″ 1100zł

 

[kkstarratings]
Dla kogo jest usługa?

Wymiany zbitej szybki iPhone

Naprawa szybki iPhone 13

Wymiana zbitej szybki skierowana jest do osób które:

  • posiadają samą zbitą szybkę w iPhone 13 / 13 mini / 13 pro / 13 pro max

UWAGA!
JEŚLI POSIADASZ ROZLANY WYŚWIETLACZ, USZKODZONY DOTYK
– WYBIERZ INNĄ USŁUGĘ WYMIANY CAŁEGO WYŚWIETLACZA

Jakie są wymagania aby móc zrealizować usługę?

  • w urządzeniu musi być sprawny wyświetlacz
  • nie może być przebarwień na wyświetlaczu
  • nie może być pionowych pasków na ekranie
  • w urządzeniu musi być oryginalny wyświetlacz

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę zgłoszoną do naszego serwisu.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.

Chodzenie długo ze zbitą szybką w iPhone 13 nie jest zalecane, ponieważ może to prowadzić do poważnych konsekwencji. Przede wszystkim, zbita szybka może stanowić zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Jeśli szkło pęknie lub zostanie uszkodzone jeszcze bardziej, mogą pojawić się ostry krawędzie, które mogą spowodować skaleczenia lub inne obrażenia.

Kolejną wadą chodzenia długo ze zbitą szybką w iPhone 13 jest fakt, że może to prowadzić do dalszych uszkodzeń w urządzeniu. Szkło pełni ważną rolę w ochronie wyświetlacza przed uszkodzeniami, dlatego jego brak może spowodować, że wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo, zbita szybka może prowadzić do uszkodzenia innych elementów telefonu, takich jak płyta główna czy inne podzespoły.

Poza tym, chodzenie długo ze zbitą szybką w iPhone 13 może utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Uszkodzenie szybki może spowodować, że wyświetlacz będzie nieczytelny lub nie będzie działać prawidłowo, co utrudni lub uniemożliwi korzystanie z telefonu.

Dlatego też, jeśli zauważysz uszkodzenie szybki w iPhone 13, nie warto czekać z jej wymianą. Zaleca się skorzystanie z profesjonalnego serwisu, który szybko i skutecznie wymieni uszkodzoną szybkę, zapewniając bezpieczeństwo i sprawność Twojego urządzenia.