Wymiana szybki iPhone 14 / 14 pro / 14 pro max

1 200,00 

Wymiana szybki iPhone 14 / 14 Pro / 14 Pro Max. Naprawa realizowana jest drogą wysyłkową lub stacjonarną, z użyciem najwyższej jakości oryginalnych części OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy, która zostanie zrealizowana w ciągu 24 godzin.

Opis

Każda zamontowana część w naszym serwisie przechodzi testy, aby zapewnić pełną zgodność z oryginalną częścią OEM przeznaczoną do tego samego modelu iPhone. Bez rys, przebarwień i innych wad. Część jest w pełni sprawna i objęta 6-miesięczną gwarancją obejmującą wszystkie wady, które mogą wystąpić podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie. Dzięki naszej usłudze wymiana szybki iPhone 14 możemy wymienić tylko zbite szkło, zachowując oryginalny wyświetlacz na swoim miejscu. Naprawa jest przeprowadzana z użyciem fabrycznej metody oraz specjalnych maszyn, dzięki czemu całość zachowuje oryginalną jakość i idealnie pasuje do korpusu urządzenia.

 

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 14?

 

MODEL IPHONE ROZMIAR EKRANU CENA

WYMIANA SZYBKI IPHONE 14

6.1″ 1200zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 14 PRO

6.1″ 1350zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 14 PRO MAX

6.7″ 1700zł

 

wymiana szybki iPhone 14 wymiana szybki iPhone 14

[kkstarratings]
Dla kogo jest usługa?

Wymiany zbitej szybki iPhone

Naprawa szybki iPhone 14 / iPhone 14 pro / iPhone 14 max

Wymiana zbitej szybki skierowana jest do osób które:

  • posiadają samą zbitą szybkę w iPhone 14 / 14 pro / 14 pro max

UWAGA!
JEŚLI POSIADASZ ROZLANY WYŚWIETLACZ, USZKODZONY DOTYK
– WYBIERZ INNĄ USŁUGĘ WYMIANY CAŁEGO WYŚWIETLACZA

Jakie są wymagania aby móc zrealizować usługę?

  • w urządzeniu musi być sprawny wyświetlacz
  • nie może być przebarwień na wyświetlaczu
  • nie może być pionowych pasków na ekranie
  • w urządzeniu musi być oryginalny wyświetlacz

Po naprawie każde urządzenie przechodzi dokładne testy, aby upewnić się, że usterka zgłoszona w naszym serwisie została usunięta. Każda paczka po naprawie jest starannie zabezpieczona i wysyłana na adres, który został podany przez klienta w formularzu zgłoszenia.

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera i zwrot naprawionego sprzętu jest całkowicie bezpłatny i pokrywany przez nasz serwis, co oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów logistycznych związanych z wysyłką.

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.

Wymiana zbitej szybki w iPhone 14 jest ważna, ponieważ umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności i estetyki telefonu. Zbita szybka może utrudniać korzystanie z ekranu dotykowego oraz powodować nieestetyczny wygląd urządzenia. Dodatkowo, w przypadku poważnego uszkodzenia szybki, może dojść do uszkodzenia samego wyświetlacza lub innych elementów telefonu.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę zbitej szybki, zaleca się dokonanie tego jak najszybciej, ponieważ zwlekanie z wymianą zwiększa ryzyko dalszych uszkodzeń. Można skorzystać z usług wysyłkowego serwisu RepairLab, a wymiana szybki jest prostym i szybkim zabiegiem.

Warto skorzystać z usług specjalistycznego serwisu, ponieważ serwisant dysponuje wiedzą i doświadczeniem, co pozwala na szybką i sprawną wymianę. Dodatkowo, taki serwis zapewni pełną gwarancję na wykonaną usługę, co daje pewność rozwiązania jakichkolwiek problemów.

Podsumowując, warto wymienić zbitą szybkę w iPhone 14, ponieważ pozwala to na zachowanie pełnej funkcjonalności i wyglądu telefonu. Warto skorzystać z usług serwisu, dzięki czemu masz pewność, że wymiana zostanie wykonana profesjonalnie i szybko.