Wymiana wyświetlacza iPhone 7 oryginał

300,00 

Oferujemy profesjonalną wymianę uszkodzonego wyświetlacza LCD w urządzeniu iPhone 7. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h.

Opis

Każda montowana część została poddana dokładnym testom, aby działała dokładnie tak, jak część OEM (oryginalna) używana do tego samego celu. Bez zadrapań, przebarwień i innych ukrytych wad. Jest w 100% sprawna i posiada 6 miesięczną gwarancję obejmującą wszystkie awarie, które mogą występować podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie.

5/5 - (1 vote)

Jeśli zależy Ci na tańszej naprawie możesz wybrać niższą jakość naprawy.

Dla kogo jest ta usługa wymiany wyświetlacza w iPhone 7?

Wymiana wyświetlacza skierowana jest do osób które:

  • mają rozlany wyświetlacz LCD
  • występują pionowe paski na ekranie
  • występują przebarwienia na ekranie
  • występuje problem z dotykiem oraz podświetlaniem

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.