Wymiana zbitej szybki iPhone 12 / 12 pro / 12 mini / 12 pro max

800,00 

Oferujemy profesjonalną wymianę samej zbitej szybki w urządzeniu iPhone 12 / 12 pro / 12 mini / 12 pro max. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h.

Opis

Każda montowana część zostaje poddana testom, aby działała dokładnie tak, jak część OEM (oryginalna) używana do tego samego celu. Bez zadrapań, przebarwień i innych ukrytych wad. Jest w 100% sprawna i posiada 6 miesięczną gwarancję obejmującą wszystkie awarie, które mogą występować podczas normalnego użytkowania urządzenia po naprawie. Dzięki naszej usłudze jesteśmy w stanie wymienić samą zbitą szybkę pozostawiając oryginalny wyświetlacz na starym miejscu. Usługa wykonywana jest fabryczną metodą, specjalnymi maszynami dzięki czemu całość zachowuje oryginalną jakość oraz jest idealnie spasowana z korpusem urządzenia.

 

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 12?

 

MODEL IPHONE ROZMIAR EKRANU CENA

WYMIANA SZYBKI IPHONE 12

6.1″ 800zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 12 PRO

6.1″ 800zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 12 MINI

5.4″ 700zł

WYMIANA SZYBKI IPHONE 12 PRO MAX

6.7″ 1000zł

 

[kkstarratings]
Dla kogo jest usługa?

Wymiany zbitej szybki iPhone

Naprawa szybki iPhone 12

Wymiana zbitej szybki skierowana jest do osób które:

  • posiadają samą zbitą szybkę w iPhone 12 / 12 mini / 12 pro / 12 pro max

UWAGA!
JEŚLI POSIADASZ ROZLANY WYŚWIETLACZ, USZKODZONY DOTYK
– WYBIERZ INNĄ USŁUGĘ WYMIANY CAŁEGO WYŚWIETLACZA

Jakie są wymagania aby móc zrealizować usługę?

  • w urządzeniu musi być sprawny wyświetlacz
  • nie może być przebarwień na wyświetlaczu
  • nie może być pionowych pasków na ekranie
  • w urządzeniu musi być oryginalny wyświetlacz

Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane aby wyeliminować usterkę zgłoszoną do naszego serwisu.
Każda paczka po naprawie jest dokładnie zabezpieczona i wysłana na adres klienta który podawał w wypełnionym formularzu zgłoszenia.

Ile kosztuje wysyłka?

Zamówienie kuriera oraz odsyłka naprawionego sprzętu jest całkowicie darmowa na koszt naszego serwisu dzięki czemu nie ponosisz kosztów logistycznych w obie strony.

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym, który należy wydrukować i podać kurierowi przy odbiorze sprzętu. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.

Wymiana zbitej szybki w iPhone 12 jest ważna, ponieważ pozwala na zachowanie pełnej funkcjonalności i wyglądu telefonu. Zbita szybka może utrudniać korzystanie z ekranu dotykowego, a także sprawiać, że telefon wygląda nieestetycznie. Poza tym, jeśli szybka jest bardzo zbita, może prowadzić do uszkodzenia samego wyświetlacza lub innych elementów telefonu.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę zbitej szybki, warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ im dłużej zwlekasz z jej wymianą, tym większe ryzyko, że dojdzie do dalszych uszkodzeń. Możesz zrobić to wysyłkowo korzystając z usług naszego serwisu RepairLab. Wymiana szybki jest dość prostym zabiegiem i nie powinna zająć dużo czasu.

Pamiętajcie że warto skorzystać z usług specjalistycznego serwisu. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że serwisant ma doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu wymiana zostanie wykonana szybko i sprawnie. Ponadto, nasz serwis zapewni Ci pełną gwarancję na wykonaną usługę, więc jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, możesz być pewien, że zostaną one rozwiązane.

Podsumowując, warto wymienić zbitą szybkę w iPhone 12, ponieważ pozwala to na zachowanie pełnej funkcjonalności i wyglądu telefonu. Warto skorzystać z usług serwisu, dzięki czemu masz pewność, że wymiana zostanie wykonana profesjonalnie i szybko.