Site Loader

Zgodnie z najnowszymi plotkami, Apple zamierza podnieść telefony Pro z 6 GB do 8 GB pamięci RAM, podczas gdy standardowe modele skoczą z 4 GB do 6 GB.

iphone_13_pro_max_review_34_thumb800.jpg (800×450)

Jeśli czujesz, że w gamie iPhone’ów zawsze brakowało pamięci, najnowszy raport powinien Cię zadowolić.

Według nowych plotek z Korei Południowej cytowanych przez MacRumors, Apple zwiększy ilość pamięci RAM w iPhone 14 Pro i 14 Pro Max do 8 GB, w porównaniu do 6 GB w obecnych modelach (seria 13).

Tymczasem dwa modele iPhone’a 14 nieprofesjonalne będą miały 6 GB pamięci RAM. To także wzrost w porównaniu z obecnymi modelami: iPhone 13 i 13 mini mają 4 GB.

Większa pamięć robocza przydałaby się podczas korzystania z wymagających aplikacji i gier, ale należy zauważyć, że Apple, w przeciwieństwie do konkurentów, takich jak Samsung, historycznie nie oferował więcej pamięci niż jest to konieczne w swoich telefonach komórkowych. Firma stawia na optymalizację, a nie na wiodące na rynku specyfikacje.

Ale czy plotka jest słuszna? MacRumors nazywa to twierdzenie „niezweryfikowanym, ale wiarygodnym raportem pochodzącym z Azji”. Pochodzi z konta na blogu o nazwie yeux1122, które ma mieszane zapisy: jak zauważa MacRumors, yeux1122 prawidłowo przewidział zmiany w konstrukcji obudowy iPada mini przed premierą jesienią 2021 r., ale pomylił rozmiar ekranu.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że iPhone 14 pojawi się dopiero jesienią 2022 roku – najprawdopodobniej we wrześniu – do tego czasu wiele może się zmienić, więc tę plotkę należy brać z przymrużeniem oka.

Jeśli nie chcesz czekać do września, skorzystaj z okazji na jeden z obecnych telefonów Apple dzięki naszemu przeglądowi najlepszych ofert na iPhone’a.

Rate this post