Wymiana zbitej szybki iPad Air 1 gen, 2 gen, 3 gen, 4 gen oraz 5 gen.

400,00 

Oferujemy profesjonalną wymianę zbitej szybki we wszystkich modelach iPad Air 1 gen, 2 gen, 3 gen, 4 gen  firmy Apple. Dzięki naszej pasji naprawiamy urządzenia Apple od ponad 10 lat. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h. 

Kategoria:

Opis

Oferujemy profesjonalna naprawę urządzeń Apple od ponad 10 lat. Jesteśmy prężnie rozwijającym się serwisem który szczególna uwagę poświęca na jakość swoich usług oraz czesci. Chcesz naprawić zbita szybę w Twoim urządzeniu IPad? Dobrze trafiłeś. Posiadamy bagaż doświadczeń oraz profesjonalne urządzenia, dzięki czemu Twój iPad odzyska dawny blask. 

Większość naszych napraw odbywa się wysyłkowo przez darmowy odbior urządzenia kurierem DHL. 

Jako nieliczni jesteśmy w stanie wymienić sama zbita szybkę pozostawiając oryginalny ekran w urządzeniu. Stawiamy na jakość wykonanej usługi. 

Co musisz wiedzieć przed wymiana szybki w iPad?

  • ekran iPada nie może być rozlany
  • ekran nie może posiadać pionowych kolorowych pasów 
  • korpus urządzenia nie może być wygięty 
  • urządzenie musi się włączać 

Przedstawiamy cennik naprawy na poszczególne modele Apple iPad Air

 

MODEL APPLE IPAD ROZMIAR EKRANU CENA

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 1

9.7″ 400zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 2

9.7″ 550zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 3

10.5″ 950zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 4

10.9″ 1450zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 5

10.9″ 1700zł

 

Ile trwa naprawa mojego urządzenia?

Czas naprawy urządzenia to około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Na każda nasza naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Po naprawie ekran urządzenia jest sprawdzany przez naszych techników a następnie przekazywany do wysyłki. 

Napraw swoje urządzenie najszybciej jak to możliwe. Używanie iPada z uszkodzona szyba może doprowadzić do Trwałego uszkodzenia, niestety kurz, wilgoć oraz czas gra na nasza niekorzyść. 

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.