Wymiana szybki iPad Air

400,00 

Oferujemy profesjonalną usługę wymiana szybki iPad Air 1 gen, 2 gen, 3 gen, 4 gen  firmy Apple. Dzięki naszej pasji naprawiamy urządzenia Apple od ponad 10 lat. Naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach. Sprawdź nasze doświadczenie i zamów usługę naprawy w 24h. 

Kategoria:

Opis

Oferujemy profesjonalna naprawę urządzeń Apple od ponad 10 lat. Jesteśmy prężnie rozwijającym się serwisem który szczególna uwagę poświęca na jakość swoich usług oraz części. Wymiana szybki iPad Air w Twoim urządzeniu iPad? Dobrze trafiłeś. Posiadamy bagaż doświadczeń oraz profesjonalne urządzenia, dzięki czemu Twój iPad odzyska dawny blask. 

Większość naszych napraw odbywa się wysyłkowo przez darmowy odbiór urządzenia kurierem DHL lub wysyłka paczkomatem InPost 

Jako nieliczni jesteśmy w stanie wymienić sama zbita szybkę pozostawiając oryginalny ekran w urządzeniu. Stawiamy na jakość wykonanej usługi. Zdjęcia przedstawiają naprawę realizowaną przez nasz serwis. 

 

wymiana szybki iPad Air   wymiana szybki iPad Air

 

Co musisz wiedzieć przed wymiana szybki iPad Air?

  • ekran iPada nie może być rozlany
  • ekran nie może posiadać pionowych kolorowych pasów 
  • korpus urządzenia nie może być wygięty 
  • urządzenie musi się włączać 

 

Ile kosztuje wymiana szybki iPad Air?

MODEL APPLE IPAD ROZMIAR EKRANU CENA

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 1

9.7″ 400zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 2

9.7″ 550zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 3

10.5″ 750zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 4

10.9″ 1150zł

WYMIANA SZYBKI IPAD AIR 5

10.9″ 1200zł

 

Ile trwa naprawa mojego urządzenia?

Czas naprawy urządzenia to około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Na każda nasza naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Po naprawie ekran urządzenia jest sprawdzany przez naszych techników a następnie przekazywany do wysyłki. 

Napraw swoje urządzenie najszybciej jak to możliwe. Używanie iPada z uszkodzona szyba może doprowadzić do Trwałego uszkodzenia, niestety kurz, wilgoć oraz czas gra na nasza niekorzyść. 

Jak zamówić usługę?

Zamówienie w naszym serwisie usługi naprawy Twojego urządzenia jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kliknąć przycisk “zleć naprawę” wybrać markę oraz model oraz uzupełnić dane kontaktowe. Resztę informacji dostaniesz na e-maila podanego w zgłoszeniu razem z wygenerowanym listem przewozowym. Płatność za usługę realizowana jest po akceptacji kosztów i naprawie.

Jeśli masz uszkodzoną przednią szybkę w swoim iPadzie Air, warto skorzystać z usług serwisu RepairLab. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  1. RepairLab to profesjonalny serwis, który zajmuje się naprawami urządzeń firmy Apple, w tym iPadów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie trafi w ręce doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, by je skutecznie naprawić.
  2. Serwis RepairLab posiada wszystkie niezbędne narzędzia i części zamienne, dzięki czemu może szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę Twojego iPad Air. Oznacza to, że nie będziesz musiał czekać długo na to, by móc cieszyć się swoim urządzeniem w pełni sprawnym.
  3. W serwisie RepairLab ceny napraw są bardzo konkurencyjne. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną usługę w rozsądnej cenie, co jest szczególnie ważne, jeśli zależy Ci na oszczędnościach.
  4. W serwisie RepairLab możesz liczyć na miłą i profesjonalną obsługę. Zespół pracujący w tym serwisie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zawsze są gotowe, by pomóc i doradzić w kwestiach związanych z naprawą urządzeń firmy Apple.