Wymiana tylnej szybki w iPhone X, XS, XR, 11, 12, 13

Oferujemy profesjonalną naprawę wysyłkową urządzeń Apple - iPhone, iPad, Apple Watch.

Odbierzemy Twoje urządzenie za darmo i wymienimy uszkodzoną szybkę w przeciągu 48H od czasu zamówienia! Posiadamy doświadczonych pracowników z min. 5 letnim stażem. Podejmeiemy się naprawy których nie potrafiły naprawić inne serwisy.
Wymiana tylnej szybki iPhone X, XS, XR, 11
dla kogo?
 • Zbite szkło tylnej obudowy

 • Liczne zarysowania na korpusie

 • Szkło które się wykrusza

  wymiana-tylnego-szkla-iphone-x

Oferujemy najwyższej jakości części zamienne OEM a na nasze naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Każda paczka po naprawie jest dobrze pakowana aby Twoje urządzenie podczas transportu przypadkowo się nie uszkodziło.

Co warto wiedzieć o naszym serwisie
 • Oryginalne części podczas naprawy

 • Gwarancja 6 miesięcy na naprawę

 • Twój iPhone będą naprawiać tylko doświadczeni serwisanci

 • Urządzenie jest testowane przed i po naprawie

 • Darmowa wycena naprawy

 • Darmowa wysyłka urzadzenia

 • Bierzący status przebiegu naprawy

Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk
i wypełnić formularz naprawy
Express!
Oferujemy również naprawę express! Dzięki niej Twoje urzadzenie jest przekładane na początek maszych zleceń i nappawiane jest "od ręki" Podejmeiemy się naprawy których nie potrafiły naprawić inne serwisy.

Pamiętajcie aby nie bagatelizować zbitej tylnej szybki iPhone w waszym korpusie! Dłonie którymi będziecie trzymali swoje urządzenie są narażone na zadrapania i okaleczenie przez drobinki szkła które znajdują się na tyle telefonu. Podczas używania waszego iPhone w deszczu, pozwalamy wodzie dostać się do środka co może spowodować nieodwracalnym uszkodzeniem waszego urządzenia i zwarciem płyty głównej lub innych podzespołów. Kurz który dostaje się do wewnątrz urządzenia może uszkodzić soczewki tylnego oraz przedniego aparatu.

Uważajcie aby nie oddać waszego urządzenia w niedoświadczone dłonie. Wybór serwisu w tego przypadku naprawach to podstawa!

Nasz serwis RepairLab wykorzystuje do naprawy tylnej szybki specjalny laser który precyzyjnie wypala tylne szkło w iPhone. Po naprawie Wasze urządzenie jest jak nowe a wymieniona szyba jest idealnie dopasowana do korpusu i nie odbiega jakością z oryginałem. Wymiana tylnej zbitej szybki w iPhone

wymiana tylnej szybki iphone xr, wymiana tylnej szybki iphone x warszawa, wymiana tylnej szybki iphone xs, iphone x wymiana tylnego panelu, wymiana szybki iphone x cena, wymiana tylnej szybki iphone xs max, iphone x wymiana tyłu, iphone x naprawa tylnego szkla