Wymiana tylnej szybki iPhone 8, X, XS, XR, 11, 12, 13

Oferujemy profesjonalną naprawę wysyłkową urządzeń Apple - iPhone, iPad, Apple Watch. Usługa wymiany tylnej szybki w iPhone odbywa się profesjonalną metodą laserową dzięki czemu tylne szkło usuwane jest z największą dokłądnością. Posiadamy najlepszej jakości szkła tylne dostępne na rynku.

Odbierzemy Twoje urządzenie za darmo i wymienimy uszkodzoną szybkę w przeciągu 48H od czasu zamówienia! Posiadamy doświadczonych pracowników z min. 5 letnim stażem. Podejmeiemy się naprawy których nie potrafiły naprawić inne serwisy.
Metoda laserowa! U nas stawiamy tylko na jakość!
  wymiana-tylnego-szkla-iphone-x
  wymiana-tylnego-szkla-iphone

Oferujemy najwyższej jakości części zamienne OEM a na nasze naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Każda paczka po naprawie jest dobrze pakowana aby Twoje urządzenie podczas transportu przypadkowo się nie uszkodziło.

Ile trwa naprawa tylnej szybki iPhone?
Czas naprawy to około 1-2 dni roboczych.

Wymiana tylnej szybki iPhone cena

Wymiana tylnej szybki iPhone

Cena

Wymiana tylnej szybki iPhone SE 2020

290zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 8

290zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 8 plus

290zł

Wymiana tylnej szybki iPhone X

290zł

Wymiana tylnej szybki iPhone XR

350zł

Wymiana tylnej szybki iPhone XS

290zł

Wymiana tylnej szybki iPhone XS max

340zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 11

380zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 pro

380zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 pro max

450zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 mini

450zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 12

530zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 pro

530zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 pro max

600zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 mini

500zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 13

520zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 pro

580zł

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 pro max

600zł
Co warto wiedzieć o naszym serwisie
 • Najwyższej jakości części podczas naprawy
 • Gwarancja 6 miesięcy na naprawę
 • Twój iPhone będą naprawiać tylko doświadczeni serwisanci
 • Urządzenie jest testowane przed i po naprawie
 • Darmowa wycena naprawy
 • Darmowa wysyłka urzadzenia
 • Bierzący status przebiegu naprawy
Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk
i wypełnić formularz naprawy
Express!
Oferujemy również naprawę express! Dzięki niej Twoje urzadzenie jest przekładane na początek maszych zleceń i nappawiane jest "od ręki" Podejmeiemy się naprawy których nie potrafiły naprawić inne serwisy.

Nasz serwis RepairLab wykorzystuje do naprawy tylnej szybki specjalny laser który precyzyjnie wypala tylne szkło w iPhone. Po naprawie Wasze urządzenie jest jak nowe a wymieniona szyba jest idealnie dopasowana do korpusu i nie odbiega jakością z oryginałem. Wymiana tylnej zbitej szybki w iPhone

Apple wypuściło swoje nowsze modele iPhone'a z bardzo stylowym tylnym szkłem. Odkąd wypuszczono iPhone’a 8 na rynek, tylną obudowę zastąpiono lśniącą i elegancką tylną szybą. Nowe tylne szkło iPhone'a, choć jest inteligentne, umożliwia także bezprzewodowe ładowanie.

Jednak nowe, bardziej luksusowe wykończenie szkła zapewnia mniejszą przyczepność i dlatego pojawia się więcej uszkodzeń. Podczas gdy zepsuty ekran iPhone'a był głównym problemem po upadku, tylna szyba jest teraz równie podatna na pękanie.

Czy naprawdę konieczna jest wymiana tylnej szyby iPhone'a?

To naprawdę zależy od poziomu uszkodzeń. Chociaż
rozbita tylna szyba iPhone'a nie wygląda estetycznie, uszkodzenie może być czysto kosmetyczne. Dlatego dobre etui może ukryć fakt, że tylna szyba Twojego iPhone'a jest zepsuta. Jednak większe pęknięcia szkła otwierają szereg nowych problemów.

Jednym z takich potencjalnych problemów jest możliwość skaleczenia palców. Co więcej, szkło nie zatrzymuje już kurzu, deszczu i innych płynów. W rezultacie substancje te mogą przedostać się do iPhone'a i z czasem spowodować uszkodzenie elementów wewnętrznych.

Jak zapobiec konieczności wymiany tylnej szyby iPhone'a w przyszłości? Dobre etui ochronne jest zawsze pierwszą wskazówką, która pomoże chronić iPhone'a. Uszkodzenia spowodowane przyszłymi upadkami lub grzebaniem można złagodzić dzięki solidnej lub wytrzymałej obudowie.

Druga opcja to hartowane szkło tylne. Szkło hartowane to bardzo popularna opcja ochrony ekranu iPhone'a. Jednak hartowane tylne szkło może również zapobiec większym uszkodzeniom tylnej części telefonu.

Jak naprawić zepsutą tylną szybę iPhone'a? Chociaż samodzielna naprawa może zaoszczędzić trochę pieniędzy, istnieje taka sama szansa, że coś pójdzie nie tak lub spowoduje większe uszkodzenie telefonu. Widzimy wiele samonaprawek, które uszkodziły kamerę lub obudowę przez nieprawidłowe otwarcie i złożenie urządzenia.

Naprawienie tylnej szyby iPhone'a przez profesjonalistę gwarantuje, że telefon będzie dobrze wyglądał i działał prawidłowo przez wiele lat.