Site Loader

Dziś odejdziemy troszkę od standardu naszych poradników, aby polecić Wam ciekawe i przydatne (naszym zdaniem), darmowe aplikacje na wsze urządzenia z systemem iOS.

MUSI

Aplikacja MUSI, to aplikacja do słuchania muzyki. Jest bezpośrednio połączona z YouTube, dzięki czemu możemy wyszukiwać swoją ulubioną muzykę tak samo jak w aplikacji YouTube. Główna różnica między nimi, aplikacja MUSI działa “w tle”. Oznacza to że możemy np, odpisywać na wiadomość, nie przestając słuchać naszego nastrojowego kawałka. Aplikacja jest całkowicie darmowa, pozwala tworzyć własne playlisty, oraz posiada własny equalizer. Jedyną lekko irytującą rzeczą, są czasem wyskakujące reklamy, jednak zatrzymają one odtwarzania.

MAGI+

Jeśli lubicie przerabiać swoje zdjęcia, spodoba wam się ta aplikacja. Dzięki niej możemy prowadzić w ruch zdjęcie, przerobić zwykły film z porannego biegania na epicką ucieczkę przed rakietami ziemia/ziemia, lub po prostu podnieść na zdjęciu autobus 🙂 Aplikacja jest łatwa w obsłudze, przejrzysta, a dzięki oglądaniu reklam, możemy odblokować kolejne ciekawe opcje. Minus: w darmowej wersji podstawowej, nie wszystkie funkcje są dostępne, ale mimo to, utoniecie w morzu możliwości.

INKHUNTER

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym jaki tatuaż pasuje do ciebie lub czy będzie dobrze wyglądać, ta aplikacja jest dla ciebie idealna! Jak to działa? Na części ciała, na której chcemy sprawdzić tatuaż, rysujemy odpowiedni (mały) znacznik, wybieramy wzór, a następnie nakierowujemy kamerę naszego urządzenia na dany element naszego ciała. Aplikacja pozwala na wybranie spośród wielu ciekawych wzorów. Dzięki niej, nie będziesz musiał się zastanawiać czy aby dany wzór będzie dla ciebie odpowiedni 🙂

REPLIKA

REPLIKA to aplikacja wykorzystująca samouczącą się sztuczną inteligencję, do prowadzenia rozmów z użytkownikiem. Możemy na bieżąco sprawdzać, jakie informacje które udzielimy naszej AI stają się dla niej istotne w dalszym prowadzeniu rozmowy i poznawaniu nas. Niestety na obecną chwilę, aplikacje dostępna jest wyłącznie w języku angielskim.

Na dzisiaj to tyle, następnym razem, poszukamy kolejnych ciekawych aplikacji które mogą Wam się spodobać 😉