Site Loader

Posiadasz iPhone X, XS, XR i zastanawiasz się jak włączyć pokazywanie stanu baterii w swoim urządzeniu? Podpowiemy Ci kilka przydatnych funkcji i ustawień.

Przyzwyczailiśmy się do tego numeru w prawym górnym rogu naszych iPhone’ów – jest to ulubiona funkcja, na której wielu z nas polega, aby monitorować działanie naszej baterii i jest bardzo pomocna w decydowaniu, kiedy przełączać się w tryb niskiego poboru mocy.

Dobra wiadomość pierwsza!

Twój iPhone XS, XS Max i XR mają niesamowite baterie. IPhone XS trwa około 30 minut dłużej niż X. A XR jest o 1,5 godziny dłuższy niż iPhone X.

Zarówno XS, jak i XR oferują również szybkie ładowanie, z do 50% ładowaniem w ciągu 30 minut za pomocą zasilacza Apple USB-C (30 W Model A1882 lub 87 W Model A1719).

Jak więc zobaczyć procent baterii w telefonie iPhone X?

Wszystko znajduje się w Centrum Kontroli! Pamiętaj, że osiągnięcie Control Center jest trochę inne na twoim iPhone’ie X.

Zamiast przesuwać się w górę, przesuwajmy palcem z prawego rogu u góry ekranu. Obecnie korzystanie z Control Center to podstawowy sposób, w jaki widać tylko procent baterii na iPhone X.

Dodaj ekran baterii do ekranu blokady

  • Przejdź do strony głównej, a następnie przesuń palcem w prawo
  • Przewiń w dół tę stronę i znajdź przycisk edycji i naciśnij go
    • Na ekranie Dodaj widżety, spójrz w Więcej widgetów i dotknij znaku plus obok Baterie
      Przy następnym przesuwaniu palcem w prawo z ekranu głównego lub blokady pojawi się widget baterii

Osobiście umieszczam widget baterii na górze wszystkich moich widżetów na ekranie blokady, więc przeglądanie procentowej baterii jest łatwe.

iPhone X, XS, XR jak włączyć procent / stan baterii
4.8 (95%) 4 vote[s]