Site Loader

Posiadasz iPhone X, XS, XR i zastanawiasz się jak włączyć pokazywanie stanu baterii w swoim urządzeniu? Podpowiemy Ci kilka przydatnych funkcji i ustawień.

Przyzwyczailiśmy się do tego numeru w prawym górnym rogu naszych iPhone’ów – jest to ulubiona funkcja, na której wielu z nas polega, aby monitorować działanie naszej baterii i jest bardzo pomocna w decydowaniu, kiedy przełączać się w tryb niskiego poboru mocy.

Dobra wiadomość pierwsza!

Twój iPhone XS, XS Max i XR mają niesamowite baterie. IPhone XS trwa około 30 minut dłużej niż X. A XR jest o 1,5 godziny dłuższy niż iPhone X.

Zarówno XS, jak i XR oferują również szybkie ładowanie, z do 50% ładowaniem w ciągu 30 minut za pomocą zasilacza Apple USB-C (30 W Model A1882 lub 87 W Model A1719).

Jak więc zobaczyć procent baterii w telefonie iPhone X?

Wszystko znajduje się w Centrum Kontroli! Pamiętaj, że osiągnięcie Control Center jest trochę inne na twoim iPhone’ie X.

Zamiast przesuwać się w górę, przesuwajmy palcem z prawego rogu u góry ekranu. Obecnie korzystanie z Control Center to podstawowy sposób, w jaki widać tylko procent baterii na iPhone X.

Dodaj ekran baterii do ekranu blokady

  • Przejdź do strony głównej, a następnie przesuń palcem w prawo
  • Przewiń w dół tę stronę i znajdź przycisk edycji i naciśnij go
    • Na ekranie Dodaj widżety, spójrz w Więcej widgetów i dotknij znaku plus obok Baterie
      Przy następnym przesuwaniu palcem w prawo z ekranu głównego lub blokady pojawi się widget baterii

Osobiście umieszczam widget baterii na górze wszystkich moich widżetów na ekranie blokady, więc przeglądanie procentowej baterii jest łatwe.

[kkstarratings]