Site Loader

Według informatora z Twittera, Dylana, Apple chce poczekać i zobaczyć, jak rozwija się technologia, zanim wypuści składanego iPhone’a.

W ostatnich latach krążyło wiele plotek na temat składanego iPhone’a, ale jak dotąd nie widzieliśmy żadnych rzeczywistych przecieków, takich jak rysunki CAD czy konkretne szczegóły dotyczące specyfikacji produktu lub harmonogramu premier.

Powodem tego tajemniczego braku informacji, według plotkarza na Twitterze, Dylana, który w ostatnich latach dokonał wielu trafnych prognoz dotyczących Apple, jest to, że firma po prostu uważa, że ​​technologia nie jest gotowa. W tej chwili nie są dostępne żadne szczegóły, ponieważ wciąż jesteśmy daleko od premiery.

W serii tweetów Dylan pisze, że Apple ma kilka prototypów składanych iPhone’ów w fazie rozwoju, ale zauważa, że ​​nie są one zadowalające w opinii zespołu ds. rozwoju produktów firmy. W przeciwieństwie do innych producentów, którzy wypuścili produkty „pozornie w wersji beta”, Apple chce mieć pewność, że składany iPhone w niczym nie ustępuje obecnym sztywnym modelom.

Ponadto twierdzi, że Apple czeka na rozwój rynku, aby sprawdzić, czy rzeczywiście istnieje zainteresowanie wśród odbiorców składanymi telefonami. Innymi słowy, aby zobaczyć, „czy składane smartfony nadal będą miały swoje miejsce na rynku, czy też staną się przestarzałe” – to kwestia, która nas wszystkich interesuje.

Możesz śledzić najnowsze osiągnięcia w naszym składanym centrum wiadomości na temat iPhone’a. Jeśli nie chcesz czekać latami na pojawienie się legendarnego iFolda, skorzystaj z okazji na obecny asortyment, korzystając z naszego zestawienia najlepszych ofert na iPhone’a.

Rate this post