Site Loader

Dodanie linków do historii na Instagramie może mieć ogromny wpływ na liczbę obserwujących na Instagramie, którzy przechodzą na płacących klientów, więc zdecydowanie warto poświęcić kilka minut, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by magia się wydarzyła!

Możesz publikować zdjęcia, filmy, a nawet rozpocząć transmisję, a Twoje treści z Instagram Story pozostaną na szczycie kanałów obserwujących przez 24 godziny.

Chociaż najfajniejszą rzeczą w Instagram Stories jest to, że jeśli masz zweryfikowane konto lub prowadzisz profil biznesowy i masz ponad 10 000 obserwujących, możesz dodać link do swojej historii.

Jest to niezwykle pomocne w zwiększaniu ruchu na Instagramie w witrynie Twojej marki, w najnowszym wpisie na blogu, w promocji lub nawet za darmo!

Jak dodać link do Story na Instagramie

Pamiętaj, że ikona łańcucha, w której możesz dodać linki, pojawi się tylko wtedy, gdy masz zweryfikowane konto lub profil firmy, który ma ponad 10 000 obserwujących.

Po dotknięciu ikony łańcucha pojawi się nowe okno, w którym możesz wpisać swój adres URL.

Pamiętaj, aby po zakończeniu wprowadzania linku nacisnąć Gotowe lub zielony znacznik wyboru.

Jeśli chcesz śledzić kliknięcia linku, zalecamy używanie bit.ly (lub innej formy śledzących adresów URL!) Do śledzenia statystyk. Po zakończeniu tego procesu zostaniesz przekierowany z powrotem do utworzonej historii, a ikona łańcucha zostanie podświetlona.

Nie masz jeszcze 10 000 obserwujących?

Nie martw się, ta funkcja została pierwotnie uruchomiona dla tych, którzy mieli ponad 1 mln obserwujących!

Powoli zmniejszają liczbę obserwujących – jestem pewien, że wkrótce będzie ona dostępna. Ale aby Cię tam dostać, oto niektóre z naszych wspaniałych zasobów, które pomogą Ci zwiększyć grono odbiorców.

[kkstarratings]