Site Loader

Apple oferuje tylko miesięczny bezpłatny okres próbny Apple Music – ale istnieją sposoby na uzyskanie Apple Music bez płacenia, w tym dłuższe okresy próbne z niektórymi zakupami.

shazam_apple_music_trial_thumb800.png (800×450)

Apple Music to usługa strumieniowego przesyłania muzyki firmy Apple, która oferuje dostęp do ponad 90 milionów utworów i list odtwarzania wyselekcjonowanych przez ekspertów i można jej używać w produktach Apple, a także na komputerach PC, urządzeniach z systemem Android, Sonos, Amazon Edge, PlayStation 5 i innych.

Istnieją różne poziomy subskrypcji, w tym tańszy plan Apple Music Voice Plan, który kosztuje połowę ceny standardowego planu Apple Music. Jest też tańsza cena dla studentów

 • Studencki 9,99 zł/miesiąc

 • Indywidualny 19,99 zł/miesiąc

 • Rodzinny 29,99 zł/miesiąc

Jednak nie musisz tak dużo płacić. Apple oferuje różne wersje próbne – w tym do lutego 2022 r. bezpłatny okres próbny przez trzy miesiące, który został teraz skrócony do jednego miesiąca, ale istnieją sposoby na uzyskanie nawet sześciu miesięcy za darmo przy niektórych zakupach. W przeszłości Apple udostępnił nawet wersje próbne lub rabaty wygasłym subskrybentom.

Dowiedz się, jakie wersje próbne są dostępne i jak uzyskać Apple Music za darmo już teraz, w tym artykule. W tym, jak uzyskać dwa miesiące darmowego Apple Music z Shazam, nawet jeśli w przeszłości miałeś okres próbny.

Czy jest darmowa Apple Music?

Możesz pobrać Apple Music za darmo przez ograniczony czas – firma oferuje różne wersje próbne usługi.

Jeśli miałeś nadzieję, że Apple zaoferuje bezpłatną warstwę Apple Music – podobną do Spotify, która oferuje bezpłatną warstwę z reklamami – będziesz rozczarowany.

W grudniu 2021 r. Apple wprowadził jednak tańszą opcję Apple Music, która oferuje dostęp do całej muzyki w oryginalnej Apple Music za połowę ceny.

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Apple Music?

Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś Apple Music, będziesz mógł otrzymać miesiąc całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków i bez zadawania pytań. Jednak przed lutym 2022 r. okres próbny wynosił trzy miesiące, więc ten okres próbny nie jest tak dobry, jak był.

Aby uzyskać bezpłatną wersję próbną Apple Music, odwiedź witrynę Apple, klikając tutaj, i wybierz „Wypróbuj bezpłatnie” w prawym górnym rogu lub kliknij „Wypróbuj bezpłatnie” w odpowiednim abonamencie (mniej więcej w połowie strony).

Jeśli absolutnie nie chcesz płacić za Apple Music po zakończeniu okresu próbnego, musisz anulować subskrypcję, zanim zostanie ona automatycznie odnowiona. Łatwo to zrobić. Na iPhonie po prostu przejdź do Ustawień i kliknij sekcję u góry ze swoim Apple ID. Stuknij w Subskrypcje, znajdź ten, który chcesz anulować, i dotknij go. Następnie dotknij Anuluj subskrypcję. Omówimy te kroki bardziej szczegółowo w artykule Jak anulować subskrypcję Apple Music.

Od czasu do czasu Apple lub jego partnerzy oferują ponad miesiąc za darmo. Apple oferuje również sześciomiesięczną bezpłatną usługę Apple Music, jeśli kupisz słuchawki HomePod, AirPods lub Beats. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać Apple Music za darmo na jeszcze dłużej. Mamy również szczegółowe informacje o tym, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną, jeśli wcześniej subskrybowałeś.

Jak uzyskać Apple Music bezpłatnie przez 6 miesięcy?

Apple oferuje sześć miesięcy za darmo nowym użytkownikom Apple Music, którzy mają słuchawki AirPods, HomePod mini lub Beats.

Kwalifikują się następujące urządzenia:

 • AirPods Pro
 • AirPods (2 i 3 generacja)
 • AirPods Max
 • HomePod
 • HomePod mini
 • Beats Fit Pro
 • Beats Studio Buds
 • Powerbeats
 • Powerbeats Pro
 • Beats Solo Pro

Nie ma konieczności zakupu, więc jeśli posiadasz już jedno z tych kwalifikujących się urządzeń, możesz się zakwalifikować – o ile wcześniej nie subskrybowałeś Apple Music.

Jednak ci, którzy już posiadają jedno z kwalifikujących się urządzeń, mieli 90 dni od daty aktualizacji urządzenia do iOS 15 lub iPadOS 15 na skorzystanie z bezpłatnej sześciomiesięcznej wersji próbnej, co niestety oznacza, że jeśli dokonali aktualizacji 21 września, ten okres już minął.

Jeśli właśnie kupiłeś jeden z powyższych produktów, kwalifikujesz się do bezpłatnego sześciomiesięcznego okresu próbnego, ale musisz go wykorzystać w ciągu 90 dni od pierwszego sparowania nowego urządzenia. Dopóki Twój iPhone lub iPad działa z najnowszym systemem iOS lub iPadOS, będziesz mógł aktywować sześciomiesięczną wersję próbną Apple Music po sparowaniu nowego urządzenia audio z iPhonem lub iPadem.

Jak uzyskać Apple Music za darmo z Shazam?

Jest inny sposób na uzyskanie dłuższego okresu próbnego Apple Music i nie wiąże się to z kupowaniem niczego. Ta oferta jest dostępna od czasu do czasu, a w przeszłości oferowana była bezpłatna usługa Apple Music przez pięć miesięcy. Obecnie jest to dwa miesiące za darmo, ale mogliśmy skorzystać z okresu próbnego, mimo że mieliśmy wcześniejsze okresy próbne i wygasły abonament.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Shazam na iPhone’a, iPada lub iPoda touch. Nie musisz nawet pobierać aplikacji, aby zidentyfikować odtwarzany utwór – możesz znaleźć ofertę Tylko przez ograniczony czas w sekcji Ostatnie Shazamy.

 1. Kliknij Wypróbuj teraz.
 2. Otrzymasz zaproszenie na 2 miesiące bezpłatnego korzystania z Apple Music.
 3. Kliknij Wypróbuj bezpłatnie, a zostaniesz przeniesiony do aplikacji Apple Music.
 4. Następnie zostaniesz zaproszony do Double Click to Redeem. Zobaczysz datę zakończenia bezpłatnego okresu próbnego i zostaniesz obciążony opłatą
 5. Wreszcie możesz zacząć słuchać Apple Music.

shazam_free_trial.jpg (1600×900)

Ciesz się dwoma darmowymi miesiącami!

W przeszłości udało nam się uzyskać pięć miesięcy za darmo. Obecnie przynajmniej w Wielkiej Brytanii bezpłatny okres próbny trwa dwa miesiące.

apple_music_five_months_free.png (1600×900)

Przynajmniej otrzymasz bezpłatną pięciomiesięczną subskrypcję, gdybyś nigdy nie korzystał z Apple Music. Jeśli testowałeś usługę przed odjęciem długości tego okresu próbnego (więc jeśli widzisz pięciomiesięczny okres próbny, a wcześniej miałeś trzymiesięczny okres próbny, zostaniesz zaproszony do dwumiesięcznego okresu próbnego, niestety, jeśli wcześniej miałeś dłuższy okres próbny jednak nie kwalifikujesz się do tego).

Kiedy ten program został uruchomiony po raz pierwszy, stwierdziliśmy, że nie jesteśmy w stanie skorzystać z oferty – zakładamy, że dokonaliśmy subskrypcji w przeszłości i anulowaliśmy naszą subskrypcję. Wygląda na to, że Apple naprawiło to, jeśli rzeczywiście tak było, ponieważ później mogliśmy uzyskać dwumiesięczny okres próbny (więc trzymiesięczny okres próbny, który mieliśmy wcześniej, został odjęty od okresu próbnego).

apple_music_trial.png (1600×900)

Shazam od jakiegoś czasu jest własnością Apple, co wyjaśnia, dlaczego jest to oferowana subskrypcja Apple Music.

Jak uzyskać kolejną wersję próbną Apple Music

Podobnie jak w powyższym przykładzie Shazam, może się okazać, że kwalifikujesz się na kolejne dwa miesiące, nawet jeśli wcześniej miałeś dłuższy okres próbny. A co, jeśli zużyłeś cały czas próbny?

Ogólnie rzecz biorąc, po wykorzystaniu trzymiesięcznego (lub więcej) miesięcznego okresu próbnego, nie będziesz mógł otrzymać kolejnych miesięcy za darmo przy użyciu tej samej metody, nawet jeśli poczekasz około roku. Ale jest pewien trik, aby uzyskać dodatkowe trzy miesiące: zacznij korzystać z Family Sharing za pośrednictwem innego użytkownika i przejdź do planu Apple Music Family Sharing.

Jeśli chcesz korzystać z Chmury rodzinnej, możesz poprosić innego członka rodziny, aby zarejestrował się w bezpłatnej wersji próbnej planu Chmury rodzinnej Apple Music, a następnie podzielić się nią z Tobą. Będziesz wtedy mógł skorzystać z dodatkowych trzech miesięcy za darmo. W rzeczywistości można go udostępnić maksymalnie sześciu osobom, dzięki czemu możesz udostępnić bezpłatną wersję próbną również innym członkom rodziny.

Rate this post