Site Loader

how_to_make_custom_memoji_1600home_thumb800.jpg (800×450)

Między innymi, w swoim biuletynie Power On z 13 lutego 2022 r. Mark Gurman z Bloomberga pisze, że wierzy, że Memojis i SharePlay będą odgrywać kluczową rolę w FaceTime, gdy będą używane w domniemanych zestawach słuchawkowych AR/rzeczywistości mieszanej firmy Apple.

„Wyobrażam sobie wersję FaceTime w wirtualnej rzeczywistości, w której możesz przebywać w sali konferencyjnej z dziesiątkami ludzi. Zamiast oglądać ich rzeczywiste twarze, zobaczysz ich wersje 3D (Memojis). Zakładam, że zestaw słuchawkowy będzie w stanie określić wyraz twarzy danej osoby w czasie rzeczywistym, dzięki czemu doświadczenie jest całkiem realistyczne”.

„Chciałbym również intensywnie korzystać z SharePlay w nowym realityOS, umożliwiając wielu użytkownikom zestawu słuchawkowego wspólne korzystanie z muzyki, filmów i gier”.

Mówi się, że Apple pracuje nad systemem Reality OS od 2017 roku, a odniesienia do tego znaleziono w wersji beta iOS 15.4, która obecnie przechodzi testy beta (czytaj: Co jest w iOS 15.4: maskowane odblokowanie, powiadomienia Safari, obsługa VR ).

Rate this post